FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Garsonjera, Karaburma

16.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Karaburma, Beograd, Srbija

Izdaje se garsonjera na odlicnoj lokaciji, na Karaburmi. Stan je orjentisan ka dvoristu zgrade, sto nudi mir i mogucnost prijatnog koriscenja terase....

Cena

300 € 12 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Prodaja 4.0 stana, Vitanovačka

15.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Prodaje se funkcionalan i prostran četvorosoban stan u Vitanovačkoj ulici, smešten na drugom spratu u zgradi novije gradnje. Odličnog rasporeda i komf...

Cena

299 000 € 3 921 €/m²

3D tura

Kvadratura

76.25 m²

Izdavanje 2.0 stana, Zamun, Galenika

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Galenika, Beograd, Srbija

Renoviran i kompletno opremljen stan. Hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i dve spavaće sobe. Kuhinja opremljena: šporet, frižider sa zamrzi...

Cena

400 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

44 m²

Prodaja stana, Admirala Geprata

14.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata.   Prostor iako skromne kvadrat...

Cena

100 000 € 4 762 €/m²

3D tura

Kvadratura

21 m²

Prodaja 3.0 stana, Skupština, Kosovska

13.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Centar Beograda – Kosovska ulica, odlična lokacija. Stan je uknjižen na 87m² i kompletno renoviran 2019. godine. Po strukturi veoma funkcionalan, sa...

Cena

417 000 € 4 389 €/m²

3D tura

Kvadratura

95 m²

Izdavanje stana, Bulevar despota Stefana

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

Izdaje se kompletno namešten stan u Bulevaru despota Stefana, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa lifto...

Cena

600 € 13,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²