U toku je tehničko održavanje sajta. / Technical maintenance in progress.

SR — Od nedelje 24. 05. u 22:00 do srede 27. 05. u 08:00 neke funkcionalnosti sajta neće biti dostupne (prijava, slanje poruka i sl.).

EN — From Sunday May 24 at 22:00 to Wednesday May 27 at 08:00 some features will be unavailable (login, sending messages, etc.).

EUROPOLIS REAL ESTATE

Broj u Registru posrednika: 1417
Poslovni telefon: 011/3130-164
Mobilni telefon: 064/8736-425

Samo sa 3D turom

Moderan, renoviran stan u naselju Sava Kovačević ID#9491

23.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

Prodaje se moderan, svetao i funkcionalan stan u mirnom delu naselja Sava Kovačević u ulici Miće Radakovića u Zemunu. Okružen je zelenilom, parkovima...

Cena

207 500 € 3 843 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Cara Nikolaja II, Čubura, Vračar ID#9490

23.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzno renoviran 2.0 stan – Vračar, Cara Nikolaja II  Izdaje se potpuno luksuzno renoviran dvosoban stan površine 40m², na odličnoj lokaci...

Cena

700 € 17,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Uknjižen dvoiposoban stan - odlična prilika ID#9385

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Prodaje se 2.5 stan u mirnom parkovskom okruženju unutar bloka 63, sa odličnim rasporedom. Uknjižen, uredna dokumentacija, 58m2 stambene površine + l...

Cena

199 000 € 3 015 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Stan u novogradnji u izgradnji kod Hipodroma ID#9269

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Prodaje se  stan u novogradnji u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji kod Hipodroma! U ponudi je funkcionalan stan po strukturi 2.5, idealan za porodiča...

Cena

198 485 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

56.71 m²

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju ID#9488

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju Dvosoban stan na III spratu, u zgradi sa liftom. Stan je 49m2. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Z...

Cena

170 500 € 3 480 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju ID#9486

23.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Odlična novogradnja na Učiteljskom naselju Jednoiposoban stan na II spratu, u zgradi sa liftom. Stan je 35m2. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravl...

Cena

122 000 € 3 486 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²