EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 1700 EUR

11.06.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Jako lepo sređen, luksuzan stan u zgradi Simfonija II, u okviru kompleksa Beograd na vodi, sa prelepim pogledom na reku. Komforan, čine ga - dnevni bo...

Cena

1 700 € 21,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

TOP

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Trešnjinog cveta, 2.0, 63m2, 1000 EUR

12.04.2022 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agenc...

Cena

1 000 € 15,87 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Bulevar heroja sa Košara, 4.0, 100m2, 1700 EUR

16.05.2023 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Veoma komforan stan u luksuznom kondominijumu na odličnoj lokaciji - Elixir Garden, kompleks zatvorenog tipa sa jako lepo uređenim unutrašnjim dvorišt...

Cena

1 700 € 17 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 3.0, 80m2, 1500 EUR

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni pla...

Cena

1 500 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

TOP

Savski venac, Beograd na vodi, Luke Ćelovića Trebinjca, 3.0, 86m2, 1800 EUR

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Komforan stan u zgradi BW Eterna, luksuzno i moderno sređen, kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master i ima sopstv...

Cena

1 800 € 20,93 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 32, Crkva svetog Dimitrija, Bulevar Zorana Đinđića, 2.0, 69m2, 269100 EUR

12.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 32 (Crkva sv. Dimitrija), Beograd, Srbija

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišn...

Cena

269 100 € 3 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²