EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Čukarica, Banovo brdo, Majdanska Čukarica, 1.5, 38m2, 690 EUR

18.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska pr...

Cena

690 € 18,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

TOP

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 56m2, 1100 EUR

16.05.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Komforan stan u zgradi BW Aqua, potpuno opremljen, luksuzno sređen, poseduje odvojenu spavaću sobu, prostrana terasa sa pogledom na uređeni park i Kul...

Cena

1 100 € 19,64 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 29, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 3.0, 75m2, 800 EUR

30.08.2017 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 29, Beograd, Srbija

Energoprojekt visokokvalitetna gradnja, funkcionalan stan, dve spavaće sobe, kuhinja je opremljena, u odličnom stanju, pogodan kako kao stambeni, tako...

Cena

800 € 10,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

TOP

Savski venac, Dedinje, Sime Lozanića, Poslovni prostor, 268m2, 5426 EUR

19.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Luksuzan, veoma komforan poslovni prostor na elitnoj lokaciji, u novoj luksuznoj poslovnoj zgradi. Prostor se nalazi na drugom spratu, a sastoji se od...

Cena

5 426 € 20,25 €/m²

3D tura

Kvadratura

268 m²

TOP

Savski venac, Kneza Miloša, Vojvode Milenka, 2.0, 60m2, 1250 EUR

24.11.2021 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kneza Miloša ( centar ), Beograd, Srbija

Ultra luksuzan stambeno-poslovni objekat na odličnoj lokaciji, pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i luksuza. Zgrada odiše elegan...

Cena

1 250 € 20,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 55m2, 1100 EUR

15.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog c...

Cena

1 100 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²