DREAM REAL ESTATE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1587
Poslovni telefon: 0600576306

Samo sa 3D turom
TOP

Hotel Yu- Klare Cetkin, odličan 2.0, odmah useljiv

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

<p>Izdaje se upravo kompletno renoviran, odličan, prostran i veoma svetao stan sa jednom spavaćom sobom na najlep&scaron;oj i najtraženijoj&nbsp;lokac...

Cena

750 € 11,36 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

TOP

Blok 29- odličan 4.0 u Bulevaru Arsenija Čarnojevića

08.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 29, Beograd, Srbija

<p>U neposrednoj blizini &Scaron;TARK ARENE, autoputa i obilja komercijalno-uslužnih sadržaja, u centralnoj poziciji bloka 29, na raspolaganju je stan...

Cena

1 300 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

TOP

Vračar-Kalenić, odličan 3.0 sa garažom

03.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

<p>U samom srcu Vračara, idealan stan i za stanovanje i za poslovni prostor!</p> <p>Na&nbsp;par minuta hoda od Kalenić pijace, i svih komercijalno-us...

Cena

1 000 € 12,35 €/m²

3D tura

Kvadratura

81 m²

TOP

Senjak-3,0soban autentičan stan u zelenoj oazi

11.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se prostran i svetao stan sme&scaron;ten u maloj, intimnoj zgradi sa svega 3 stana, u najlep&scaron;em delu Senjaka,u mirnoj,rezidenicijalno...

Cena

1 300 € 10,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

TOP

Beograd na vodi- 2.0 sa garažom u Residence zgradi

23.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

<p>U ponudi imamo luksuznu nekretninu u zgradi sa recepcijom 24/7, bazenom i teretanom. Kompletno name&scaron;ten i apartmanski opremljen. Stan posedu...

Cena

1 500 € 24,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

TOP

Kneza Mihaila- 5.0 kancelarija u poslovnoj zgradi

27.03.2026 | Prodaja | Kancelarije

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

<p>U srcu pe&scaron;ačke zove u ulici Kneza Mihaila, a na 5 minuta hoda od parka Kalemegdan, Trga Republike i mnogobrojnih komercijalno-uslužnih sadrž...

Cena

690 000 € 5 520 €/m²

3D tura

Kvadratura

125 m²