BILDING NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 365
Poslovni telefon: 065 83 31 531
Mobilni telefon: 065 83 31 531

Samo sa 3D turom

Strahinjića bana,renoviran i useljiv ID#819074

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno renoviran,svetao stan na uglu Strahinjića bana i Višnjićeve.Odmah useljiv,nema terasu. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

750 € 18,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Požeška,4-soban duplex sa prelepim pogledom ID#819147

08.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Banovo Brdo, Požeška ulica kod Meka. U blizini autobuske stanice, samoposluge i dve osnovne škole. Duplex, 105+105kvadrata. Ima 3 spavaće sobe, dnevn...

Cena

1 300 € 12,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

105 m²

Hotel YU,Aleksinačkih rudara,renoviran ID#18441

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 11 (Hotel Jugoslavija), Beograd, Srbija

Izdaje se lep,komforan stan sa 2 spavaće sobe,preko puta hotela YU. Useljiv od 12.maja,mogu manji kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zak...

Cena

600 € 9,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

63 m²

Belville,lux sa 2 spavaće sobe ID#19135

13.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno renoviran stan, koji poseduje dve spavaće sobe i dnevni boravak, dok je kuhinja potpuno odvojena, jedna zastakljena terasa sa prediv...

Cena

1 000 € 16,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Mis Irbijeva,jednosoban,namešten ID#6966

09.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Denkova bašta, Beograd, Srbija

Izdaje se jednosoban stan u Mis Irbijevoj,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

300 € 8,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Pariske komune,1.5 stan,useljiv ID#19281

10.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Izdaje se jednoiposban stan u Pariske komune,bez terase,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

450 € 12,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²