BILDING NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 365
Poslovni telefon: 065 83 31 531
Mobilni telefon: 065 83 31 531

Samo sa 3D turom

Velisava Vulovića, 3.0, namešten ID#19323

20.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Izdaje se stan na Dedinju 94m2 , na duze izdavanje.Nalazi se u prizemlju, namesten, sa zastitom na prozorima i vdeo nadzorom, sa posebnom zidanom gara...

Cena

1 300 € 13,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Centar-Cara Lazara, renoviran ID#19322

20.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Stari Grad, Beograd, Srbija

Izdaje se stan sa prelepim pogledom pogodan za stanovanje i poslovni prostor. Mesečne režije oko 8000 din. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

450 € 14,52 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Blok 64,kod Imo centra,Gandijeva,renoviran ID#19321

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 64, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u blizini Imo centra,blok 64. Kompletno renoviran(praket ,keramika,pvc stolarija,vodo i strujne instalacije,kupatilo) Kupljene su nove...

Cena

650 € 12,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Zvezdara,okretnica tramvaja,useljiv ID#73350

20.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

Izdaje se manji dvosoban stan bez terase u Bulevaru kralja Aleksandra,na okretnici tramvaja.Useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 5...

Cena

400 € 8,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Radoslava Grujića,kod SC Vračar ID#83399

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran jednoiposoban stan u Radoslava Grujića,kod SC" Vračar".Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Cena

550 € 13,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Zemun,Marije Bursać,novogradnja ID#7411

20.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Zemun (Marije Bursać), Beograd, Srbija

Izdaje se manji trosoban stan u novogradnji u Marije Bursać,sa parking mestom u dvorištu zgrade.Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupn...

Cena

650 € 11,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²