BIARH

Broj u Registru posrednika: 1022

Samo sa 3D turom

Poslovna zgrada spratnosti Su+P+2 na Bulevaru oslobođenja, 522m2

08.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građen...

Cena

8 000 € 15,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

522 m²

Nov dvosoban stan sa balkonom ,34m2,Novi Sad,Centar,Šafarikova 25

01.12.2022 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Oglašavamo izdavanje novog dvosobnog kompletno nameštenog stana sa balkonom u novoizgrađenoj luksuznoj stambenoj zgradi, Lokacija: Ulica Šafarikova b...

Cena

550 € 16,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Trosoban stan sa balkonom,80m2,Miše Dimitrijevica,Grbavica,Novi Sad

03.10.2022 | Izdavanje | Trosoban stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Oglašavamo izdavanje trosobnog,komfornog,nameštenog stana,površine 80m2 sa balkonom,4sprat stamb.poslovne zgrade sa liftom.Lociran je na Grbavici,ulic...

Cena

600 € 7,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Kuca u Petrovaradinu

18.04.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega cine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik...

Cena

123 600 € 736 €/m²

3D tura

Kvadratura

168 m²

Prelep plac u vikend zoni, Čerević

01.11.2023 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Beočin, Srbija

U opštini Beočin, blizu naselja Čerević, na obroncima Fruške gore i blizu Dunava, prodaje se građevinski plac u vikend zoni. Prodaje se jedan ili dva...

Cena

31 500 € 2 100 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

15 ar

Nameštena kuća na Zanošu, bez ulaganja

10.11.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Na atraktivnoj lokaciji Zanoš, nedaleko od Novog Sada, prodaje se kuća za stanovanje, novije gradnje, spratnosti Pr+1. Kuća se prodaje sa nameštajem....

Cena

240 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²