BEOSTIL NEKRETNINE-STILIKO

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 497
Poslovni telefon: 0113222323
Mobilni telefon: 063347100

Samo sa 3D turom

Mladenovac - Rajkovac - 32,64 ara ID#25136

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Mladenovac, Srbija

Prodaje se zemljište od ukupno 32 ara na pet minuta hoda od autobuske okretnice u Rajkovcu. Plac ima front od 18m ka asfaltiranoj ulici sa priključcim...

Cena

42 000 € 646 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Top stan u ul. Dimitrija Tucovića ID#25135

15.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulbuder, Beograd, Srbija

Izdaje se prelep, svetao i veoma funkcionalan stan u novijoj zgradi u ul. Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: prostranu dnevnu...

Cena

550 € 10,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Palilula - Borča - 26m2 ID#25132

15.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Borča I, Beograd, Srbija

Izdajemo lokal u Borči na odličnoj lokaciji, nedaleko od Lidla i preko puta poznate picerije Picolo. trenutno je u radu. Postoji mogućnost nastavka de...

Cena

450 € 17,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

26 m²

Stari grad - Cara Dušana - 2 terase, parking ID#25134

15.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parki...

Cena

289 000 € 4 738 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Crveni Krst, parking mesto, useljiv ID#25131

14.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Izdaje se prazan + parking mesto u dvorištu koje ulazi u cenu, izdaje se na duži period. Infostan 8000 din, el.energija po utrošku. Agencijska proviz...

Cena

550 € 12,79 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

Blok 61 - 3.5, lux, opremljen ID#25095

15.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 61, Beograd, Srbija

Stan za svaku preporuku! Kompletno sređen, prodaje se sa stvarima. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, tri spavaće sob...

Cena

315 000 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²