BEOEXPERT

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 991
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: 060 30 08 131

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan za izdavanje, Borča, 400€, 37m²

09.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

<p>Izdaje se moderan stan u Borči 1, na odličnoj lokaciji kod Osnovne &scaron;kole.</p> <p>U neposrednoj blizini nalazi se kompletna infrastruktura p...

Cena

400 € 10,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

POLUSUTEREN, RENOVIRAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN

09.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa prodaju kompletno renoviranog i moderno mane&scaron;tenog stana, grejne povr&scaron;ine 34 m2. Sme&scaron;ten je u mirnom i atrak...

Cena

123 000 € 3 618 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Dvosoban stan na prodaju, Petlovo Brdo, 145.000€, 54m²

25.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Petlovo brdo, Beograd, Srbija

<p>U ponudi imamo dvostrano orijentisan stan sa pogledom na prelepo dvori&scaron;te sa puno zelenila, sme&scaron;ten u visokom prizemlju u uredno održ...

Cena

145 000 € 2 685 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

LUX, NOVOGRADNJA, 2.5, VRTOVI CERAKA

23.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

<p>Beoexpert zastupa prodaju luksuznog stana u stambeno poslovnom kompleksu &quot;Vrtovi Ceraka&quot;. Odlično je mirkolociran u naselju Vidikovac, ul...

Cena

200 000 € 3 774 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

NOV STAN 67 m2 + DVORIŠTE 1,3 ara

17.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Slavujev venac, Beograd, Srbija

<p>Retka prilika da posedujete ovaj jedinstven, svetlo&scaron;ću ispunjen stan na visokom prizemlju nove stambene zgrade na Slavujevom Vencu, sa prost...

Cena

270 000 € 4 030 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

NOV, LUX + GARAŽA, VRTOVI CERAKA

22.04.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

<p>U ponudi imamo nov, odmah useljiv 3.5 stan sa garažom u kompleksu &quot; Cerak Vrtovi&quot; koji je 24h pod video nadzor i fizičkim obezbeđenjem.</...

Cena

345 000 € 4 207 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²