ATAŠE NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia

 

Broj u Registru posrednika: 026
Poslovni telefon: 011 40 54 407
Mobilni telefon: 065/2413404

Samo sa 3D turom

Palilula, Ovča, Trajana Dimitrovića Blaža, 308m2 ID#37344

16.05.2026 | Izdavanje | Proizvodni objekti

Ovča, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno nova, moderna poslovna hala na jednoj od najperspektivnijih i saobraćajno najpovezanijih lokacija u Ovči, direktno uz novu obilaznic...

Cena

2 600 € 9,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

280 m²

Palilula, Vukov spomenik, Ivankovačka, 80m2 ID#37373

15.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Tašmajdan, Beograd, Srbija

Srpski Na jednoj od najatraktivnijih centralnih lokacija u Beogradu nalazi se ovaj prostran lux stan, idealan za udoban i savremen gradski život. Sta...

Cena

1 800 € 22,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Zvezdara, Olimp, Milana Rakića, 33m2 ID#37413

15.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Olimp, Beograd, Srbija

Odličan jednoiposoban stan, 33m2 u novoj luksuzno građenoj zgradi. Izdaje se kompletno namešten, na fotografijama fale još neke stvari koje treba tek...

Cena

400 € 12,12 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Palilula, Dunavske terase, Vojvode Micka Krstića, 58m2 ID#37395

15.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je u...

Cena

195 000 € 3 362 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Vrčin, Avala, Smederevska, luks kuća sa bazenom ID#37334

15.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju s...

Cena

800 000 € 2 597 €/m²

3D tura

Kvadratura

308 m²

Zemun, Save Kovačevića, Slikarska, 130m2 ID#34592

15.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

SRPSKI U ponudi je svetao i funkcionalan stan novije gradnje, smešten u mirnom i prijatnom delu Zemuna, u naselju Save Kovačevića. Zahvaljujući odlič...

Cena

850 € 6,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²