Vukov spomenik, Beograd, Srbija
Srpski: Ukoliko tražite oazu mira i privatnosti, uz neposrednu dostupnost svih urbanih sadržaja, ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku. Stan se...
Cena
530 € 11,78 €/m²
Kvadratura
45 m²
Borča I, Beograd, Srbija
U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća...
Cena
299 000 € 1 846 €/m²
Kvadratura
162 m²
Altina, Beograd, Srbija
SRPSKI Moderan, komforan i potpuno opremljen stan površine 75m², dvostrano orijentisan (istok–jugozapad) sa pogledom na dvorište. Veoma svetao i funk...
Cena
670 € 9,57 €/m²
Kvadratura
70 m²
Tošin bunar, Beograd, Srbija
SRPSKI Kompletno opremljen stan u okviru novog naselja Zelena avenija, ušuškan od buke i nadomak centra Zemuna i Novog Beograda. U blizini supermarke...
Cena
700 € 14,89 €/m²
Kvadratura
47 m²
Mirijevo I, Beograd, Srbija
🇷🇸 Srpski Na prodaju: Dvosoban stan u Mirijevu Lokacija: Ulica Ljubiše Miodragovića Stan se nalazi na prvom spratu u starijoj, kvalitetno građenoj zg...
Cena
164 000 € 2 448 €/m²
Kvadratura
67 m²
Ovča, Beograd, Srbija
Izdaje se potpuno nova, moderna poslovna hala na jednoj od najperspektivnijih i saobraćajno najpovezanijih lokacija u Ovči, direktno uz novu obilaznic...
Cena
2 600 € 9,29 €/m²
Kvadratura
280 m²